motyw

Paintball Łódź


Firma powstała w 2005 roku. Jesteśmy grupą ludzi czynnie zajmujących się paintballem na co dzień. Do dziś chętnie gramy weekendowo w rozgrywkach paintballowych. Nasze doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie firmy, która świadczy usługi z zakresu promocji gier paintballowych, organizacji imprez dla firm, gier weekendowych, wynajmowania sprzętu, serwisu i innych.
Jesteśmy największą firmą w łódzkim regionie posiadającą ogromną ilość narzędzi do wykorzystania.
Od 2 lat dysponujemy 8 hektarowym terenem przygotowanym pod tego typu zabawy.

 Każda firma organizująca imprezy integracyjne powinna zapewnić o swoim profesjonalizmie i doświadczeniu. Niestety często okazuje się, że są to puste słowa, a realia pozostawiają wiele do życzenia.

 

Co stawiamy za najważniejsze w Paintball Łódź:


Sprzęt
Jesteśmy największą firmą w województwie łódzkim, która dysponuje 200 karabinkami do gry, co tym samym daje możliwość organizacji imprezy dla grupy 200 osób jednocześnie grających. Nasza polityka firmy to świetna zabawa na dobrym sprzęcie, nie oszczędzamy na tym. Osoby, które miały już do czynienia z kiepskim sprzętem wiedzą jak można popsuć sobie zabawę.
Nasz sprzęt jest zawsze kupowany z myślą o sprawnym używaniu, nigdy po najtańszej linii cenowej.
Więcej o naszym sprzęcie znajdziecie w zakładce SPRZĘT.

Doświadczenie
Nasza firma to doświadczona kadra zajmująca się organizacją gier w paintball od wielu lat. Organizowane przez nas imprezy pozwoliły na zebranie wieloletniego doświadczenia w tym zakresie.  Dzielimy się teraz naszym doświadczeniem z innymi uczestnikami, aby mogli odkryć uroki tego wspaniałego sportu. Sami jako entuzjaści sportu bierzemy czynny udział w tego typu zabawach.

Pracownicy
Ponieważ imprezy to czas dobrej zabawy, nasi pracownicy to osoby młode i komunikatywne. Ich zadanie to zapewnienie dobrej zabawy i sprostanie Państwa wymaganiom. Osoby te to doświadczona, kompetentna kadra, chętnie dzieląca się swoją wiedzą w zakresie oferowanych usług.

Gwarancja ceny
Nasza firma daje gwarancję ceny. Jest ona utrzymana na poziomie firm organizujących paintball w województwie łódzkim. Nasi klienci, którzy udokumentują niższą cenę za ten sam zakres działań, jakość usług i sprzętu, dostaną dodatkowy rabat, który pozwoli na zabawę na najlepiej zorganizowanej imprezie i tym samym przy wykorzystaniu najlepszego sprzętu.
Nasze usługi nie należą do najtańszych, bo jak wiadomo wszystko co dobre kosztuje.

Teren gry
Teren jaki proponujemy dostosowany został pod potrzeby klienta.
Jako jedyna firma w naszym województwie posiadamy tak świetnie przygotowany i bezpieczny teren o którym możecie Państwo przeczytać w menu TEREN DO GRY o nazwie BATTLE-ARENA.

 Obsługujemy naszych klientów w sposób kompleksowy, dostosowując charakter imprezy do oczekiwań,  uwzględniając tym samym rodzaj imprezy, płeć itp.

Kontakt w celu ustalenia szczegółów imprezy przebiega bardzo sprawnie. Spersonalizowane oferty tworzymy przeważnie w ciągu kilku godzin od otrzymania zapytania, kontaktujemy się z klientem i ustalamy szczegóły imprezy.

 

Zastanawiasz się jaka jest różnica kiedy płacisz mniej za usługę?

Odpowiedź jest prosta,  często są to „firmy”, które używają sprzętów kiepskiej jakości a przebieg imprezy pozostawia wiele do życzenia.
Oto czym się one cechują:


- są to markery kiepskich firm często kupowane w wersji rental - najtańsze, zacinające się, kiepsko strzelające, posiadające krótkie lufy
- maski z małym kątem widzenia np. 180 stopni nachodzące na oczy, z pojedynczą parującą szybą, gdzie jakość pod względem wytrzymałości maski pozostawia wiele do życzenia
-butla z gazem, często na Co2, a co za tym idzie, gaz kończy się po wystrzeleniu raptem 100 kulek, co więcej przy niskiej temperaturze gaz ten zamarza
- mundury często są ciężkie lub ceratowe, po 30 min biegania gracz jest przemoknięty
- kulki tak zwane WHITE BOX - drugiego gatunku; tanie, ale ich jakości nie można nazwać „akceptowalnym"
- akcesoria, a właściwie ich brak
- niewykwalifikowana obsługa
- brak odpowiedniej liczby osób do obsługi
- teren do gry niebezpieczny np: grozi zawaleniem
- impreza obsługiwana z bagażnika samochodowego
- brak ubezpieczenia imprezy
- brak wymaganych atestów sprzętu używanego w trakcie imprezy
- małe doświadczenie
- cięcie kosztów organizacyjnych kosztem zwiększenia zarobku

 

Łódź Paintball ZAPRASZA

paintball lodz wypożyczalnia, paintball łódź, pola paintball łódź, paintball Zduńska Wola, paintball Zdunska Wola, paintball Sieradz, paintball Łowicz, paintball Lowicz, paintball Wieluń, paintball Wielun, paintball Opoczno